Načítám Akce

• akce již proběhla.

Prázdninový provoz

2. 7. 2018 od 07:00 - 13. 7. 2018 od 17:00

PŘIJATY JSOU VŠECHNY PŘIHLÁŠENÉ DĚTI – na začátku měsíce června budou zákonní zástupci informováni o částce, kterou je třeba uhradit.

Vážení rodiče,

rozhodli jsme se pro vaše děti opět uvést prázdninový provoz a to v prvních dvou týdnech měsíce července, tj. od 2. do 13.7.2018. Následně bude MŠ uzavřena.

Zákonní zástupci dětí, kteří mají o prázdninový provoz zájem, vyplní závaznou přihlášku a do 11. května 2018 ji odevzdají v mateřské škole. Ředitelka mateřské školy v případě toho, že se nahlásí více dětí, než je volná kapacita – 24 dětí, využije elektronického losování. V případě losu, který padne jen na jednoho sourozence, se přijímají oba sourozenci. Seznam přijatých dětí bude v polovině května vyvěšen na nástěnce mateřské školy.

Přihlášeným rodičům bude účtováno poměrné školné a obědy v předstihu. Nezaplacení školného a stravného včas bude znamenat vyloučení z prázdninového provozu.
Z výše uvedených důvodů proto prosíme, pečlivě zvažte umístění svého dítěte do mateřské školy během prázdninového provozu.

Děkujeme!

Zahájení: