Personální změny

publikováno 21. 4. 2020

Milí rodiče a příznivci naší školky,

mnozí z vás jistě postřehli, že se nám paní ředitelka Dulavová po sezení na červené židli zakulacuje. Ano, je to tak. Vydala se následovat svou předchůdkyni Veroniku Čechovou na mateřskou dovolenou.

Tímto chci Barušce Dulavové moc poděkovat za výbornou práci, kterou v naší MŠ odvedla nejen jako ředitelka, ale i jako učitelka a kolegyně. Přeji ji za celý náš tým hlavně zdraví, lásku a sílu na nové cestě životem. Necháme se překvapit, kam ji vítr zavane a zda se k nám po mateřské dovolené opět vrátí.

Vzhledem k této krásné události dochází v naší MŠ k personálním změnám. Třídu žabiček posílí místo Barušky nová paní učitelka Michaela Balcarová, kterou u nás vítám a těším se,  čím naši školku obohatí.    Na pověstnou červenou židli nově usedám já Tereza Pulchartová a budu doufat, že její pověst vyvrátím.