MŠ Středokluky MŠ Středokluky

Mgr. Bc. Veronika Čechová

Veronika Čechová je od začátku roku 2017 ředitelkou mateřské školy ve Středoklukách. Své vzdělání si přivezla z Brna a je osvěžením naší mateřské školy. S dětmi ráda poznává přírodu a společně se snaží ji chránit. Vyučuje ve třídě Žabiček. Od června roku 2019 je na mateřské dovolené.

Taťána Vokurková

Paní učitelka Taťána Vokurková má zkušenosti s dětmi všech věkových kategorií, zajímá se o zdravé stravování a zdravý životní styl. Děti se snaží vést ke správné výslovnosti a připravuje je na vstup do základní školy. Nyní působí jako výpomoc ve třídě Žabičky a Berušky.

Barbora Dulavová

Paní učitelka Barbora Dulavová působí v naší mateřské škole od února roku  2017. Ráda se učí a i proto se za léta své praxe obohatila nejednou zajímavou schopností. Mimo jiné je aktivní členkou kladenského divadelního sboru. S dětmi ráda zpívá a při zvuku klavíru společně poznávají svět. Můžete se s ní setkávat ve třídě Žabiček. Po dobu nepřítomnosti paní ředitelky je jejím zástupcem.

Blanka Žílová

Paní učitelka Blanka Žílová v mateřské škole působí již pěknou řádku let a tak není divu, že na cokoliv se jí ohledně mateřské školy zeptáte, dostanete odpověď. Pokud zrovna není ve školce, věnuje se mnoha aktivitám - vnoučátkům, turistice, cyklistice, zahrádkaření a dalším aktivitám. Je to člověk pozitivní, vždy v dobré náladě a s neuvěřitelnou příhodou ze života. Ve školním roce 2019/2020 působí ve třídě Berušky.

Tereza Pulchartová

Paní učitelka Pulchartová je posilou učitelského týmu naší mateřské školy od září roku 2017. Paní učitelka je velmi akční, má plno nových nápadů a jejím hobby je tvorba výukových pomůcek. V mateřské škole vzdělává i svoje dvě děti, které jsou pro ni též vyplněním volného času. Potkávat se s ní můžete ve třídách Motýlci.

Věra Špelinová

S paní učitelkou Špelinovou se v naší školce můžete potkávat od dubna roku 2018. Žije se svojí rodinou ve Středoklukách, kde se věnuje též grafickému zpracování Střely - středokluckého zpravodaje. V obci je známá také jako nejideálnější člověk představující Krtečka na pohádkovém lese. V roce 2019/2020 se s ní můžete setkat ve třídě Žabičky.

Antonie Tichá

Paní Tichá je důkazem toho, že i po mnohaleté praxi s dětmi se dá žít naplno a to s úsměvem na rtech. Paní učitelka Tichá je mezi dětmi velice oblíbenou, vždy je zaujme její humor, veselost a báječné hry. Ve volném čase je paní Tichá aktivní důchodkyní mající bohatý kulturní život a milého pejska. Ve školním roce 2019/2020 vypomáhá ve třídě Berušky.

Martina Frouzová

Paní učitelka Frouzová je od září 2019 naší novou posilou. Její třída jsou Motýlci. Moc si vážíme její práce, milého přístupu k dětem i zajímavých a líbivých výtvarných nápadů. Mezi její zájmy patří rodina, sport a zvířata.

Hana Novotná

Paní učitelka Novotná je naší velkou posilou v pozici asistenta pedagoga. Nastoupila v září 2019 a můžete se s ní potkat ve třídě Berušky. Její usměvavá, obětavá a mírná povaha pomáhá nejen dětem, ale i všem ostatním.

Tereza Bartošová

Paní učitelka je naší nejnovější kolegyní. Nastoupila jako školní asistent v lednu 2020. Je velmi milá a my všichni si velmi vážíme její pomoci. Paní Bartošová je všude tam, kde je potřeba pomoc. Můžete se s ní setkat ve všech našich třídách.

Maryana Fedorovych

Naše milá paní kuchařka a školnice. Velmi si vážíme jejích nápadů v podobě pomazánek a svačin. Všem nám moc chutná.

Krystyna Kropachková

Naše hodná paní kuchařka a provozní pracovnice. Díky paní Kropachkové máme uklizenou a čistou celou školku. Je pomocnice nejen paní Federovych, ale i nás všech.

Hana Zajíčková

Naše milá paní hospodářka. Pracuje u nás jako externí pracovník. Jejích rad a pomoci si velmi vážíme.