MŠ Středokluky MŠ Středokluky

Mgr. Bc. Veronika Čechová

Veronika Drimlová je od začátku roku 2017 ředitelkou mateřské školy ve Středoklukách. Své vzdělání si přivezla z Brna a je osvěžením naší mateřské školy. S dětmi ráda poznává přírodu a společně se snaží ji chránit. Vyučuje ve třídě Žabiček.

Taťána Vokurková

Paní učitelka Taťána Vokurková má zkušenosti s dětmi všech věkových kategorií, zajímá se o zdravé stravování a zdravý životní styl. Děti se snaží vést ke správné výslovnosti a připravuje je na vstup do základní školy. Působí ve třídě Motýlci a Berušky.

Barbora Černohorská

Paní učitelka Barbora Černohorská působí v naší mateřské škole od února roku  2017. Ráda se učí a i proto se za léta své praxe obohatila nejednou zajímavou schopností. Mimo jiné je aktivní členkou kladenského divadelního sboru. S dětmi ráda zpívá a při zvuku klavíru společně poznávají svět. Můžete se s ní setkávat ve třídě Žabiček.

Blanka Žílová

Paní učitelka Blanka Žílová v mateřské škole působí již pěknou řádku let a tak není divu, že na cokoliv se jí ohledně mateřské školy zeptáte, dostanete odpověď. Pokud zrovna není ve školce, věnuje se mnoha aktivitám - vnoučátkům, turistice, cyklistice, zahrádkaření a dalším aktivitám. Je to člověk pozitivní, vždy v dobré náladě a s neuvěřitelnou příhodou ze života.

Tereza Pulchartová

Paní učitelka Pulchartová je posilou učitelského týmu naší mateřské školy od září roku 2017. Paní učitelka je velmi akční, má plno nových nápadů a jejím hobby je tvorba výukových pomůcek. V mateřské škole vzdělává i svoje dvě děti, které jsou pro ni též vyplněním volného času. Potkávat se s ní můžete ve třídách Motýlci a Berušky.

Věra Špelinová

S paní učitelkou Špelinovou se v naší školce můžete potkávat od dubna roku 2018. Žije se svojí rodinou ve Středoklukách, kde se věnuje též grafickému zpracování Střely - středokluckého zpravodaje. V obci je známá také jako nejideálnější člověk představující Krtečka na pohádkovém lese.

Antonie Tichá

Paní učitelka Tichá je důkazem toho, že i po mnohaleté praxi s dětmi se dá žít naplno a to s úsměvem na rtech. Paní učitelka Tichá je mezi dětmi velice oblíbenou, vždy je zaujme její humor, veselost a báječné hry. Ve volném čase je paní Tichá aktivní důchodkyní mající bohatý kulturní život a milého pejska.

Maryana Fedorovych - naše milá paní kuchařka a školnice.

Krystyna Kropachková - naše nové paní kuchařka a provozní pracovnice.

Hana Zajíčková - naše milá paní hospodářka.