Fungování MŠ od 14.10

publikováno 13. 10. 2020

Vážení rodiče,                                                                                                                                                                       oslovuji vás v této podivné době s aktuálními informacemi týkajícími se naší mateřské školy.

Doposud jsme se nemuseli vyrovnávat se situací, kdy by někdo z personálu, či dítě onemocnělo nemocí Covid-19. Doposud. Je zřejmé, že i nás to při obrovském nárůstu případů může potkat.

Mateřská škola, zatím bude fungovat v normálním režimu.

Po vydání nových opatření, které nastanou od středy 14.10, nám ale nastává nelehký provoz. Většina našeho personálu má děti na prvním stupni ZŠ. Proto chceme požádat rodiče o součinnost při překonání této doby a poprosit, pokud máte možnost brát dítě domu po obědě, nebo si ho nechat doma, abyste tak učinili.

 Vzhledem k tomu, že všechna opatření z per ministrů zdravotnictví a školství směřují k omezování sociálních kontaktů, pomůžete tak nejen nám vyřešit personální pokrytí tříd, ale i nemalou měrou přispějete k vypořádání se s touto situací za celou českou republiku.

Velmi děkuji za pochopení a pomoc při zvládání nelehké situace.

Tereza Pulchartová                                                                                                                                                           ředitelka MŠ Středokluky p. o.